Nowy iPhone 7 będzie nudny!

Nowy iPhone 7 będzie najprawdopodobniej przeciętny i……nudny!

Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom oraz informacjom wyciekającym z Apple, a jest ich tak dużo i są one tak spójne i zgodne, że trudno uznać je za mało prawdziwe, to nowy iPhone 7, który już wkrótce ma pojawić się na rynku, nie będzie niczym niezwykłym w porównaniu do zaprezentowanego w ubiegłym roku iPhone’a 6s.

iPhone 7 wyglądem będzie bardzo przypominał swojego poprzednika, ale ma być wyposażony w aparat z dwoma soczewkami. Jedyną znacząca zmiana będzie kompletny brak gniazda słuchawkowego. Wbrew opinii i oczekiwaniom użytkowników iPhone’a, Apple planuje usunąć gniazdo słuchawkowe z najnowszego modelu.

Czy usunięcie funkcji, która przez dziesiątki lat była standardem dla telefonów Apple i do dnia dzisiejszego jest wykorzystywana przez niemal wszystkich producentów telefonów komórkowych, będzie dobrym posunięciem? Czy brak gniazda słuchawkowego oraz brak istotnych zmian w wyglądzie nowego modelu spowodują, że zaraz po premierze klienci Apple zaczną po raz kolejny „szturmować” salony Apple z chęci wymiany swoich „szóstek” na nowszy model? Czy powtórzy się sytuacja z lat 2014 i 2015, kiedy to wprowadzony na rynek iPhone 6 masowo znajdował nowych nabywców, którymi w większości byli użytkownicy iPhone’a 5s?

Zdecydowanie nie, jeżeli w przeciągu kilku następnych miesięcy plany Apple związane z „siódemka” się nie zmienia, a wiarygodne doniesienia na temat iPhone’a 7 się potwierdza, niewiele będzie w stanie skłonić właścicieli iPhone’ów do zmiany swojego obecnego modelu telefonu na, powiedzmy to sobie szczerze „prawie to samo”.

Obraz użyty w tym poście został utworzony przez Jorge Lascar i jest udostępniony na licencji CC-BY-2.0.

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

    Archiwa

    Kategorie

    Meta

    pa Opublikowane przez: